CCTV - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

V oblasti kamerových systémů jsme schopni dodat jak analogové systémy tak IP, případně i nové technologie přenosu vysokého rozlišení pomocí UTPkabelu. Rádí Vám podáme podrobnější informace. Jako příklad Vám představíme firmu Dahua.

Dahua technology
Firma Dahua technology je celosvětově jedním z největších výrobců CCTV a na 5. místě dodavatelů bezpečnostních technologií. Zaměstnává 8000 pracovníků, s téměř 600 vlastněnými patenty a investicí 10% ročního obratu do vývoje se řadí mezi největší výrobce. Zacílením na technický i ekonomický výsledek, nekompromisní kvalitu a technologický přínos se řadí mezi lídry v oboru CCTV. Dahua každoročně zvyšuje svůj podíl na světovém trhu.
Výrobky Dahua jsou technologicky na absolutní špičce se stálou inovací celého sortimentu. Kromě vysoké kvality, spolehlivosti a snadného nastavení nabízejí i nadčasový design. Díky obrovským sériím, jaké Dahua vyrábí, jsme Vám schopni nabídnout jejich špičkové výrobky za atraktivní ceny. Sortiment Dahua zahrnuje veškeré moderní technologie (HD analog, IP kamery, videoanalýzu, termokamery, videotelefony a další), včetně bohatého sortimentu příslušenství a montážních doplňků.Nabidce máme širokou nabídku DVR,NVR. Při každé instalaci kamer, je nutné zvážit, kam jsou kamery umístěny a jakou scénu mají nahrávat. Díky široké nabídce kamer typů - analog,IP kamery atd, nelze zde prezentovat všechny dostupné typy. Proto nás kontaktuje a určite vybereme řešení přesně podle Vašich požadavků. Samozřejmostí je možnost sledovat kamery on-line na své chytrém telefonu.

   

Neváhejte nás kontaktovat. 

  
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky