EPS - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

V oblasti elektronické požární signalizace /EPS/ nabízíme drátové i bezdrátové ústředny, které splňuijí veškerá kritéria požadované příslušnými vyhláškami a zákony o požární ochraně. Nabízíme například systémy Lites, Esser, Detect a další. Samozřejmostí jsou speciální čidla pro detekci úniku plynu, čidla do kuchyní a podobně. Ústředny také mohou ovládat následné zařízení, například požární dveře, odsávaní atd. Pomocí lineárních hlásičů jsme schopni plně pokrýt například sklady a výrobní haly s minimálnímy finančnímy i kabelovými nároky. Máme k dispozici také čidla do nebezpečného a výbušného prostředí.

V případě Vašeho požadavku jsme schopni nabídnout bezdrátové řešení sytémů EPS a tím se výrazně ušetříte na investici do požárního sytému.


I rodinné domy a malé objekty je vhodné chránit požární signalizací, které může být integrována do systému EZS,nebo scela samostatně. Pro ridinné domy doporučujeme AUTONOMNÍ PRVKY
Autonomní detektory jsou určeny k použití dle Vyhlášky 23/2008, která vymezuje povinné umístění těchto hlásičů nových stavbách. V nabídce jsou tři typové řady opticko-kouřových hlásičů lišících se zdařilým designem a barevným provedením a také druhy detekce plynů například CO,cigaretový kouř, adt. Nabízíme také čidla v alternativním designu, kdy plně splynou s Vaším interiérem. Rádí Vám podáme podrobnější informace. Kontaktujte nás.

Jsme certifikovaní dodavatelé systémů ESSER ,LITES, CETTLER, BOSCH, MENVIER

Neváhejte nás kontaktovat

  


 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky